Országos Nemzetiségi Rajzpályázat különdíj

2017.02.15 14:19

Friss hírek

Változás a honlap elérésében

2021.11.04 12:31
Értesítjük tisztelt látogatóinkat, hogy új honlapunk EZEN A CÍMEN érhető el. Kérjük, innentől kezdve ezt az oldalt látogassák friss információkért!

Őszi játszóházban vehettek részt az alsósok

2021.10.22 09:36
Iskolánkban sikeresen lezajlott az őszi játszóház, ő, több színhelyen, ő, különböző termésekkel, ő, ügyességi játékokkal vártuk a megjelenő gyermekeket. A gyerekeket többféle játék várta: volt célbadobás gesztenyével, ugri-bugri táncház, ügyességi pálya a sportos ifjaknak. Az 1. évfolyamos...

Győzelem a kegyeleti emlékfutáson

2021.10.14 13:42
Iskolánk csapata I. helyezést ért el a Dunakeszi Kegyeleti emlékfutás 2021-es versenyén. Csapatunk tagjai voltak: Medve Bálint 1.na Halász Csenge 2.a Kurtinec Marcell 3.nb Ujfalusy Levente 4.b Németh Lilien Jázmin 4.na Filetoth Dénes 5.a Horváth Lili 5.a Székely Alex 6.na Földvári-Kis Kincső...

A Fazekas Dunakeszi köztisztaságáért

2021.10.11 16:32
Idén ismét megrendezték a Dunakeszi Önkéntes Köztisztasági Napot. Egyetlen iskolaként a 3.na osztály Futaky Linda osztályfőnök vezetésével csatlakozott a programhoz. A gyerekek élvezték, hogy együtt tehettek környezetünk tisztaságáért, a szülők hősiesen segítettek, a Kiserdő tisztább...

Állatok Világnapja

2021.10.05 12:42
Ennek a napnak az alapelve: az állatok boldogabbá teszik az életünket. Hallgathatjuk a pintyünk énekét, lelki társunk lehet a kutyusunk, sétáltathatunk teknőst, építhetünk labirintust a hörcsögünknek. Ám nézzünk a háziállatoknál távolabbra! A vadon élő állatok is részei az életünknek. Még akkor...

Néptánc a főtéren

2021.10.04 09:47
Október első hétvégéjén október 3-án, vasárnap rendezte meg Dunakeszi Város Önkormányzata a Szent Mihály napot a főtéren, melyen  iskolánk 4.na német nemzetiségi osztálya néptánccal lépett fel. Köszönjük a gyerekeknek a részvételt, Vasvári Katalinnak a felkészítést!

Rollereztek a gyerekek

2021.10.04 09:44
Szeptember 16. és 22. között rendezték meg az Európai Mobilitási Hetet, amelynek célja a környezetbarát és fenntartható városi közlekedés népszerűsítése. Ennek keretében iskolánkban  idén is Európai Autómentes napot tartottunk. A második évfolyam tanulói játékosan ismerkedhettek a közlekedés...

ÖKO Játék-délután

2021.09.29 21:13
Az alsó tagozat több helyszínen megrendezett környezetvédelmi játszóházon vett részt 2021. szeptember 29-én. Meghívott vendégeink az ÖKO Játék Program szervezésében olyan komplex tematikájú programot hoztak iskolánkba, amely környezetünket és ahhoz való viszonyunkat érintő számos kérdéskörben...

Átadtuk a fitneszparkot

2021.09.24 13:12
Az 5-6 éve felújított tornaterem szép és biztonságos, de nagyobb nem lett: három osztály igen szűkösen fér el benne. Márpedig ahol 34-36 osztály heti testnevelés óráit kell beosztani, ott ez is előfordult. A járvány miatt mást kellett kitalálni: sajnos a kinti kézilabdapályán meglátszik az elmúlt...

Elfelejtett jelszavak

2021.09.22 15:34
Tisztelt Szülők! Amennyiben elfelejtették saját vagy gyermekük jelszavát a KRÉTA felületén, ezen a  cí men tudnak újat kérni. Ha gyermekük a Microsoft (Teams) felületén, az iskolai címükhöz tartozó jelszavát felejtette el, kérjük, ezen a c ímen igényeljenek újat. Köszönettel:...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Friss hírek

Változás a honlap elérésében

2021.11.04 12:31
Értesítjük tisztelt látogatóinkat, hogy új honlapunk EZEN A CÍMEN érhető el. Kérjük, innentől kezdve ezt az oldalt látogassák friss információkért!

Őszi játszóházban vehettek részt az alsósok

2021.10.22 09:36
Iskolánkban sikeresen lezajlott az őszi játszóház, ő, több színhelyen, ő, különböző termésekkel, ő, ügyességi játékokkal vártuk a megjelenő gyermekeket. A gyerekeket többféle játék várta: volt célbadobás gesztenyével, ugri-bugri táncház, ügyességi pálya a sportos ifjaknak. Az 1. évfolyamos...

Győzelem a kegyeleti emlékfutáson

2021.10.14 13:42
Iskolánk csapata I. helyezést ért el a Dunakeszi Kegyeleti emlékfutás 2021-es versenyén. Csapatunk tagjai voltak: Medve Bálint 1.na Halász Csenge 2.a Kurtinec Marcell 3.nb Ujfalusy Levente 4.b Németh Lilien Jázmin 4.na Filetoth Dénes 5.a Horváth Lili 5.a Székely Alex 6.na Földvári-Kis Kincső...

A Fazekas Dunakeszi köztisztaságáért

2021.10.11 16:32
Idén ismét megrendezték a Dunakeszi Önkéntes Köztisztasági Napot. Egyetlen iskolaként a 3.na osztály Futaky Linda osztályfőnök vezetésével csatlakozott a programhoz. A gyerekek élvezték, hogy együtt tehettek környezetünk tisztaságáért, a szülők hősiesen segítettek, a Kiserdő tisztább...

Állatok Világnapja

2021.10.05 12:42
Ennek a napnak az alapelve: az állatok boldogabbá teszik az életünket. Hallgathatjuk a pintyünk énekét, lelki társunk lehet a kutyusunk, sétáltathatunk teknőst, építhetünk labirintust a hörcsögünknek. Ám nézzünk a háziállatoknál távolabbra! A vadon élő állatok is részei az életünknek. Még akkor...

Néptánc a főtéren

2021.10.04 09:47
Október első hétvégéjén október 3-án, vasárnap rendezte meg Dunakeszi Város Önkormányzata a Szent Mihály napot a főtéren, melyen  iskolánk 4.na német nemzetiségi osztálya néptánccal lépett fel. Köszönjük a gyerekeknek a részvételt, Vasvári Katalinnak a felkészítést!

Rollereztek a gyerekek

2021.10.04 09:44
Szeptember 16. és 22. között rendezték meg az Európai Mobilitási Hetet, amelynek célja a környezetbarát és fenntartható városi közlekedés népszerűsítése. Ennek keretében iskolánkban  idén is Európai Autómentes napot tartottunk. A második évfolyam tanulói játékosan ismerkedhettek a közlekedés...

ÖKO Játék-délután

2021.09.29 21:13
Az alsó tagozat több helyszínen megrendezett környezetvédelmi játszóházon vett részt 2021. szeptember 29-én. Meghívott vendégeink az ÖKO Játék Program szervezésében olyan komplex tematikájú programot hoztak iskolánkba, amely környezetünket és ahhoz való viszonyunkat érintő számos kérdéskörben...

Átadtuk a fitneszparkot

2021.09.24 13:12
Az 5-6 éve felújított tornaterem szép és biztonságos, de nagyobb nem lett: három osztály igen szűkösen fér el benne. Márpedig ahol 34-36 osztály heti testnevelés óráit kell beosztani, ott ez is előfordult. A járvány miatt mást kellett kitalálni: sajnos a kinti kézilabdapályán meglátszik az elmúlt...

Elfelejtett jelszavak

2021.09.22 15:34
Tisztelt Szülők! Amennyiben elfelejtették saját vagy gyermekük jelszavát a KRÉTA felületén, ezen a  cí men tudnak újat kérni. Ha gyermekük a Microsoft (Teams) felületén, az iskolai címükhöz tartozó jelszavát felejtette el, kérjük, ezen a c ímen igényeljenek újat. Köszönettel:...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>