Sporteredményeink

 
 
 
Felső tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín  Versenyző neve Évfolyam  Eredmény Felkészítő tanár
Városi 3-labda büntető verseny 2019.01.16. Dunakeszi Kőrösi Várkonyi Kurszán
Nagy Csongor
Paksai Roland
Sarkadi Kristóf
Csige Ádám
Mészáros Szófia
Krasnyánszky Klaudia
Békefi Emese
Décsei Krisztina
Fodor Zsófia
vegyes felső 5-6-7. III. Karlbauer
Bálint
 
      Kalász Bertold 5. évfolyam 3. helyezett férfi kategóriában Egyesület
Országos Újonc Bajnokság Ötös ugrás 2019. jan. végén Budapest Szűcs Tamás 6.c 2. hely Egyesület
 
 
Alsó tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín  Versenyző neve Évfolyam  Eredmény Felkészítő tanár
Kempo Világbajnokság 2018. december Budapest
Aksoy Noel
Gombkötő Gergő 
Grezner Ádám
Kovács Nimród
Miklósvári Áron
Monoki Roland
Nemes-Réti Barnabás
Paksai Benedek
Rávai Andor
Várkonyi Kurszán
Kabina Benedek
4.a  2 db ezüstérem  
Mikulás kupa Úszóverseny (mell, gyors) 2018. december Dunakeszi Oláh Nóra 4.a 2 db aranyérem  
Diákolimpia játékos sportverseny 2019. 01.07. Törökbálint Várkonyi Kurszán
Winkler Márton
Nemes-Réti
Barnabás
Vörös Johanna
Csizmadia Sára
Endes Anita
Turcsányi Márton
Kovács Attila
Kovács Nimród
Nádudvari Csilla
Földvári-Kis
Kincső
Heisz Hanga
Székely Alex
Bársony Dániel
Dizmatsek Ádám
Gazsó-Molnár
Bendegúz
Kalász Dorina
Dankó Alíz
Hoffmann Lara
2.a, 2.b, 3.na, 4.a, 4.na, 4.nb, 5.a, 5.b, 5.n megyei
döntő
3. hely
Lindmayer Zsuzsa,

Karlbauer Bálint,

Bánki Teréz
Magyar Látványtánc Verseny 2019. január Budapest Grózner Gréta 4.a csapatverseny / 2. hely  
 
 
 
Felső tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín  Versenyző neve Évfolyam  Eredmény Felkészítő tanár
Kötélhúzó verseny 2018.10.18. Dunakeszi Fazekas Erdész Mihály,
Kecsmár Domonkos,
Csige Ádám,
Fodor Zsófia,
Radics Barnabás,
Somogyi Benedek,
Panyik Laura,
Zohány Regina,
Mészáros Szófia,
Farkas Virág
III. korcsoport 2. hely Bajkán
Katalin,

Karlbauer
Bálint,

Csomai
Renáta

 

 
Alsó tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín  Versenyző neve Évfolyam  Eredmény Felkészítő tanár
Bárdos Labdarúgó Kupa 2018.10.17. Dunakeszi Bárdos
Aksoy Noel
Gombkötő Gergő 
Grezner Ádám
Kovács Nimród
Miklósvári Áron
Monoki Roland
Nemes-Réti Barnabás
Paksai Benedek
Rávai Andor
Várkonyi Kurszán
Aksoy Noel,
Gombkötő Gergő,
Grezner Ádám,
Kovács Nimród,
Miklósvári Áron,
Monoki Roland
(Csapatunk
legjobbja),
Nemes-Réti
Barnabás,
Paksai Benedek
(A torna legjobb
játékosa),
Rávai Andor,
Várkonyi Kurszán
3.b,
4.b,
4.na,
4.nb,
5.n 
2. hely Bánki
Teréz