2019/2020. tanév - sport eredményeink

Alsó tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár


Diákolimpia
 


2019. december 2.


Dunakeszi Fazekas

Heisz Hanga,
Kovács Attila,
Turcsányi Márton,
Juhász Benedek,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina,
Nádudvari Csilla,
Kalász Dorina,
Bársony Dániel,
Székely Alex,
Gazsó-Molnár
Bendegúz,
Berta Brigitta Dorina,
Hoffman Lara,
Miklósvári Lili,
Flamich Ferdinánd,
Molnár Márton,
Pethő-Gilián Miklós,
Antal Balázs,
Jászfai Fanni,
Németh Liliána,
Street Dalma,
Moni Levente,
Dizmatsek Ádám 


 


I. hely



Lindmayer
Zsuzsa

Karlbauer
Bálint



Diákolimpia



2019. december 17.



Dunakeszi Fazekas

Heisz Hanga,
Kovács Attila,
Turcsányi Márton,
Juhász Benedek,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina,
Nádudvari Csilla,
Kalász Dorina,
Bársony Dániel,
Székely Alex,
Gazsó-Molnár Bendegúz,
Berta Brigitta Dorina,
Hoffman Lara,
Miklósvári Lili,
Flamich Ferdinánd,
Molnár Márton,
Pethő-Gilián Miklós,
Antal Balázs,
Jászfai Fanni,
Németh Liliána,
Street Dalma,
Moni Levente,
Dizmatsek Ádám



 



I. hely




Lindmayer
Zsuzsa

Karlbauer
Bálint
RG Nemzetközi Magic Kupa
 


 


Schultz Anna Lujza


3.na


I. hely


 


BVSC KUPA  (úszás)


2019. november 16-17.



Budapest



Mészáros Villő Gréta



1.nb

50m pillangó 2.hely;
50m gyors 2.hely
 

2019-es korosztályos úszóverseny

2019. november 30.

Székesfehérvár

Mészáros Villő Gréta

1.nb
50m hát 2.hely;
50m mell 3.hely
 





Nemzetközi hód kupa (úszás)





2019. december 14-15.





Hódmező-vásárhely





Mészáros Villő Gréta





1.nb
100m mell-1.hely;50m pill.,50m gyors-2.hely;50m hát,50m mell,100m gyors-3.hely
100m mell-1.hely;
50m pill.,50m gyors-2.hely;
50m hát,50m mell,100m gyors-3.hely
 
 
Rg Nemzetközi Kupa    
Bártfay Réka

2.nb

2. hely
 
Santa Claus Nemzetközi Jégkorong Torna    
Kozma Levenet

4.na

3. hely
 
 
 

Felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő
tanár




Futsal Diákolimpia Körzeti  IV. K.CS.




2019.
november 21.




Dunakeszi

Nagy Csongor,
Bádonyi Csaba,
Benedek Bence,
Kapotsfy Tamás,
Pócs Balázs,
Paksai Roland,
Sarkadi Kristóf,
Kiss Marcell




6-7-8. évfolyam




1. hely




Karlbauer
Bálint

Futsal Diákolimpia Megyei Területi Döntő IV. K.CS.



2019.
december 6.


Dunakeszi

Nagy Csongor,
Bádonyi Csaba,
Benedek Bence,
Kapotsfy Tamás,
Pócs Balázs,
Paksai Roland,
Sarkadi Kristóf,
Kiss Marcell
 



6-7-8. évfolyam



2. hely



Karlbauer
Bálint

Budai Judo Akadémia 2019. Mikulás Kupa



 



 


Bene Dominik
 


5.b


1. hely
 

Viktória Kupa

2019.
október
 

 

Szabados Fanni

5.b

bronzérem


 

Sportlövészet országos bajnokság
 
Budapest Nemzetvédelmi Egyetem

Tóth Milán

6.n
Csapatban országos 1.hely;
egyéniben 2.hely
 


Úszóverseny


2019. december
 

Borsos Petra


5.na
50m gyors 2.hely; 50m hát 1.hely;
50m mell 1.hely;
100m vegyes 3.hely
 
 
 

Felső tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő
tanár




Országos Sulisárkányok Nagydíj




2019.
szeptember 7.




Fadd-Dombori

Farkas Lili,
Gutpintér Anna,
Mészáros Szófia,
Ales Nimród,
Pulai Márton,
Várkonyi Kurszán,
Szolnoki Csaba,
Burger Bernát,
Somogyi Benedek,
Hrabovszky Mihály,
Füredi-Trummer András,
Füredi-Trummer Roland,
Radics Barnabás
 




6-7. évfolyam




V. hely




Bajkán Katalin



Október 6-i Emlékfutás



2019.
október 7.


Dunakeszi Szent István Ált. Isk.

Szmolár Boglárka,
Mika Lili,
Békefi Emese,
Szmolár Levente,
Szűcs Tamás,
Kalász Bertold,
Nemes-réti Barnabás
 



5-8. évfolyam



I. hely



Csomai Renáta
(felső)

Lindmayer Zsuzsa
(alsó)



II. Demeter Miklós Emléktorna



2019.
október 18.



Radnóti Miklós Gimnázium

Nagy Csongor,
Herrich Krisztián,
Paksai Roland,
Bendek Bence,
Pócs Balázs,
Bádonyi Csaba,
Kiss Marcell,
Bajcsev Ákos
 



6-8. évfolyam



II. hely
 

Kajak-Kenu Diákolimpia

2019.
szeptember 28.
 

Fadd-Dombori

Erdész Mihály

8. évfolyam

II. hely

edzője

 

 

Alsó tagozat:

Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár


Október 6-i Emlékfutás
 


2019. október 7.


Dunakeszi Szent István Ált. Isk.

Mayer András,
Takács Anna,
Sopsits-Kovács Csaba,
Turcsányi Márton,
Földvári-Kis Kincső,
Erdész Rozina
 


1-4.


I. hely


Csomai Renáta
(felső)

Lidmayer Zsuzsa
(alsó)



Bárdos Kupa



2019. október 9.



Bárdos Lajos Általános Iskola

Turcsányi Márton,
Koczka Olivér,
Székely Alex,
Bársony Dániel,
Hunyadi Domingó,
Paksai Benedek,
Fejér Dávid,
Juhász Bendegúz
 



II. K.CS.



I. hely



Karlbauer Bálint
Magyar bajnokság, Kolonics György emlékverseny
2019. augusztus 4.


Sukoró


Csüllög Zalán


MK1 U10-U11


III. hely


 
RG Európa Bajnokság 2019. október 20.
Budapest

Kaceus Kitti
 
I. hely