2019/2020. tanév - Tanulmányi eredményeink

 
Alsó tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár

Iskolai vers- és prózamondó verseny

2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Németh Lilien

2.na

3. hely

Cs. Kis Gabriella
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Jakab Levente

1.na

3. hely

Futaky Linda
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Balla Izabel

2.b

2. hely

Benkő Gyöngyi
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Zöldi Zsigmond

1.nb

1. hely

Bánki Teréz
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Herbály Maxi

1.a

3. hely

Sarkadiné Rendes Zita
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Bauer Márton

1.a

2. hely

Sarkadiné Rendes Zita
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Rákóczi Zille

2.nb

1. hely

Kővári Katalin
Iskolai vers- és prózamondó verseny
2019. november
20.

Dunakeszi Fazekas

Szőke Zalán

2.nb

1. hely

Kővári Katalin
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.
Kőrösi Bajkó Márton
4.a

2. hely
Hőlakiné Danka Gabriella
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.

Kőrösi

Feleki Benjámin

4.a

5. hely
Hőlakiné Danka Gabriella
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.

Kőrösi

Balatoni Dominik

3.nb

1. hely
Bónisné Pataki Gabriella
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december
3.

Kőrösi

Sopsits-Kovács Csaba

3.b

2. hely

Németh Mária
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25.
Zeneiskola

Pósfay Panni

4.a

1. hely
Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25.
Zeneiskola

Horváth Hanga

4.a

2. hely
Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25.
Zeneiskola

Sebestyén Virág

4.a

2. hely
Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25.
Zeneiskola

Baffia Marcell

4.a

2. hely
Hőlakiné Danka Gabriella
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25.
Zeneiskola

Gombár Dorina Lilla

3.na

aranyfokozat
 
Zeneiskola Zongora Tanszék Házi Verseny 2019. november 25.
Zeneiskola

Baffia Emese

3.na

ezüstfokozat
 
Zeneiskola Zongora Tanszek Verseny  
Zeneiskola

Hunyadi Maja

2.nb

aranyfokozat
 
Zeneiskola zongora 2019. november 25.
Zeneiskola

Szabó Noémi

3.b

aranyfokozat

Németh Mária
Zeneiskola zongora 2019. november 25.
Zeneiskola

Ivanics Botond

3.b

aranyfokozat

Németh Mária
 
Gratulálunk a 2. a osztálynak, hogy a fogyatékkal élők világnapja alkalmából benyújtott pályázat sorsolásán megnyerte a Hangos Játszóház csapatától a 45 perces rendhagyó zenés foglalkozását. Elsősorban : Gönczi Levente és Simara András.
 
 
 
Felső tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár


Bolyai anyanyelvi csapatverseny


2019. november 8.


Dunakeszi Bárdos


Dienes Bori
 



5.c



2. hely


Kosztolányi Julianna

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

2019. november 8.

Dunakeszi Bárdos

German Péter
 

5.c

2. hely

Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Nagy Károly 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Welker Anna 5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Butenkov Emma 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Kiss Eliza 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Rotyik Misell 7.b 4. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2019. november 8. Dunakeszi Bárdos Takács Hanna 7.b 4. hely Szabó Mária
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Sági Fanni 8.c 5. hely Háló Zita
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Szmolár Levente 8.c 5. hely Háló Zita
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Hartl Szonja 5.nb 6. hely Szabó Viktória
50. Fóti Ősz vers- és prózamondó verseny 2019. november 16. Fóti Németh Kálmán Bujka Márk 6.c 4. hely Szabó Viktória
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december 3. Kőrösi Erdélyi Viktor 6.b 6. hely Krevenka Antal
Kőrösi Matematikaverseny 2019. december 3. Kőrösi Mészáros Szófia 7.d 3. hely Horváth Tibor
"Hungary and the Hungarians" 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Jurgut Petra 7.c 3. hely Póczik Eszter
"Hungary and the Hungarians" 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Dienes Panna 7.c 3. hely Póczik Eszter
"Hungary and the Hungarians" 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Farkas Virág 7.c 2. hely Póczik Eszter
"Hungary and the Hungarians" 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Horváth-Sipos Áron 7.e 2. hely Póczik Eszter
"Hungary and the Hungarians" 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Kujbus Hanna 7.e 2. hely Póczik Eszter
"Hungary and the Hungarians" 2019. december 7. Fóti Népművészeti G. Pozderka Kornél 7.c 2. hely Póczik Eszter
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Sági Fanni Alexandra 8.c 1. hely Háló Zita
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Beretki Blanka 7.b 2. hely Szabó Mária
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Csernyik Péter 8.b 1. hely Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Szmolár Levente
Bendegúz
8.c 2. hely Háló Zita
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Vincze Zsófia 7.a 3. hely Vasánczki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas
Nagy Károly 
5.c 2. hely Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas
Berecz Liza
6.b 3. hely Kosztolányi Julianna
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Bujka Márk 6.c 1. hely Szabó Viktória
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Szabados Fanni Lilla 5.b 2. hely Lőrincz Mónika
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Kovács Patrícia 5.a 2. hely Vasánczki Gabriella
Vers- és prózamondó verseny  2019. december 11. Dunakeszi Fazekas Sinka Fanni 5.a 3. hely Vasánczki Gabriella

 

 
Alsó tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló


2019. október 11.


Fazekas Iskola

Bajkó Márton,
Feleki Benjámin,
Istvánffy Ábel,
Street Boldizsár
 



4.a



II.

Hőlakiné Danka Gabriella
 
 
 
Felső tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár


Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló


2019. október 11.


Fazekas Iskola

Csernyik Péter,
Erdész Mihály,
Ott Kristóf,
Palatin Bálint
 



8.



III.



Tóth Katona Csilla



Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló




2019. október 11.




Fazekas Iskola

Bartha Roland,
Mika Botond,
Szász Dániel,
Szmolár Levente
 




8.




VI.




Csontos Tamás

 

 

 
Alsó tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló


2019. október 11.


Fazekas Iskola

Bajkó Márton,
Feleki Benjámin,
Istvánffy Ábel,
Street Boldizsár
 



4.a



II.

Hőlakiné Danka Gabriella