Tanulmányi eredményeink

 
Felső tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár Megjegyzés
Bolyai matematika megyei/körzeti írásbeli forduló 2018. október 24. Budapest Koncz Krisztián Bertalan
Pintér Botond
Burger Bernát
Baligács István 5.c 6 Bársony Anita
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Simonyi-verseny 2018.12.06.  Iskolai
forduló
Vajda Natália
5 1. Kosztolányi
Julianna

 
Simonyi-verseny 2018.12.06. Iskolai
forduló
Ferencz Kristóf 6 1. Szőlősi Andrea
Simonyi-verseny 2018.12.06. Iskolai
forduló
Faragó Fanni 6 2. Szabó
Mária
Simonyi-verseny 2018.12.06. Iskolai
forduló
Nyári Zsófia 8 1. Vasánczki Gabriella
Simonyi-verseny 2018.12.06. Iskolai
forduló
Takács Lili 8 2. Vasánczki Gabriella
Boronkay angol verseny 2018.11.23. Vác,
Boronkay
Gimnázium
Jurgut Dávid 8 6. Póczik
Eszter
Boronkay angol verseny 2018.11.23. Vác,
Boronkay
Gimnázium
Bea Barnabás 8 6. Póczik
Eszter
Boronkay angol verseny 2018.11.23. Vác,
Boronkay
Gimnázium
Sziklai Márton 8 9. Póczik
Eszter
Boronkay angol verseny 2018.11.23. Vác,
Boronkay
Gimnázium
Szilágyi-Tisza Lili 8 19. Póczik
Eszter
Boronkay angol verseny 2018.11.23. Vác,
Boronkay
Gimnázium
Horváth-Sipos Marcell 8 29. Póczik
Eszter
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Sarkadi Borbála Janka 5 1. Lőrincz Mónika
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Jakab Kinga 6 1. Vasánczki Gabriella
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Tóth Petra 5 2. Lőrincz Mónika
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Hunyadi Hanna 6 3. Szőlősi Andrea
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Szanyó András 6 3. Szőlősi Andrea
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Mike Kíra 8 1. Gyombolai Edit
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Boltresz Virág 8 2. Lőrincz Mónika
Szép magyar beszéd (Kazinczy) 2019.01.29. Iskolai
forduló
Sági Fanni Alexandra 7 3. Háló Zita
 
 
 
Alsó tagozat:
Bolyai matematika megyei/körzeti írásbeli forduló 2018. október 24. Budapest Koncz Krisztián Bertalan
Pintér Botond
Burger Bernát
Baligács István 5.c 6 Bársony Anita
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Német nemzetiségi versmondó 2019.02.12.  Fazekas
Gombár Dorina Lilla
2.na 1. Kaszásné
Kovács
Gabriella
Német nemzetiségi versmondó 2019.02.12. Fazekas Vrbovszki Lilla 2.nb 2. Péter Henriett
Német nemzetiségi versmondó 2019.02.12. Fazekas Nágel Hanna 2.nb 3. Péter Henriett
Német nemzetiségi versmondó 2019.02.12. Fazekas Fodor Boglárka 4.na 1. Vasvári Katalin
Német nemzetiségi versmondó 2019.02.12. Fazekas Hartl Szonja 4.nb 2. Kaszásné
Kovács
Gabriella
Német nemzetiségi versmondó 2019.02.12. Fazekas Szlovák Szendile 3.nb 3. Dudák Hajnalka
 
 
 
Felső tagozat:
 
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár Megjegyzés
Bolyai matematika megyei/körzeti írásbeli forduló 2018. október 24. Budapest Koncz Krisztián Bertalan
Pintér Botond
Burger Bernát
Baligács István 5.c 6 Bársony Anita
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai matematika megyei/körzeti írásbeli forduló 2018.10.24.  Budapest
Koncz Krisztián Bertalan
Pintér Botond
Burger Bernát
Baligács István
5.c 6. hely Bársony Anita
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny 2018.10.25. Kőrösi
Csoma
Sándor
Ált. Isk.
Csernyik Péter
(próza)
7.b 1. hely Lőrincz Mónika
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny 2018.10.25. Kőrösi
Csoma
Sándor
Ált. Isk.
Beretki Blanka
(próza)
6.b 3. hely Szabó Mária
Gérecz Attila vers- és prózamondó verseny 2018.10.25. Kőrösi
Csoma
Sándor
Ált. Isk.
Csizek Borbála
(illusztráció)
5.c 3. hely Szabó Viktória
Fóti Ősz 2018.11.10. Németh
Kálmán
Ált. Isk.
Beretki Blanka
(próza)
6.b 4. hely Szabó Mária
Fóti Ősz 2018.11.10. Németh
Kálmán
Ált. Isk.
Horváth Boglárka
(próza)
6.a 6. hely Vasánczki Gabriella
Fóti Ősz 2018.11.10. Németh
Kálmán
Ált. Isk.
Csernyik  Péter
(vers)
7.b 4. hely Lőrincz Mónika
Fóti Ősz 2018.11.10. Németh
Kálmán
Ált. Isk.
Szmolár Levente
(vers)
7.c 2. hely Háló Zita
Fóti Ősz 2018.11.10. Németh
Kálmán
Ált. Isk.
Sági Fanni
(próza)
7.c 2. hely Háló Zita
Fóti Ősz 2018.11.10. Németh
Kálmán
Ált. Isk.
Kaszás Dániel
(vers)
8.c 6. hely Lőrincz Mónika
A magyar nyelv napja 2018.11.13. Könyvtári 
vetélkedő
Éles Eszter,
Halász Veronika,
Nyári Zsófia
8.a 1. hely  
A magyar nyelv napja 2018.11.13. Könyvtári 
vetélkedő
Kaszás Dániel,
Máthé Kamilla,
Sebestyén Boglárka
8.c 2. hely  
A magyar nyelv napja 2018.11.13. Könyvtári 
vetélkedő
Tóth Petra,
Flamich Dorka,
Goldschmied Lorina
5.n 1. hely  
A magyar nyelv napja 2018.11.13. Könyvtári 
vetélkedő
Ivanics Balázs,
Mátrai László,
Mérő Balázs
6.a 2. hely  
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2018.11.09. Bárdos
Lajos
Ált. Isk.
Boltresz Virág,
Kaszás Dániel,
Kiss Laura,
Sebestyén Boglárka
8.c 3. hely Lőrincz Mónika
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2018.11.09. Bárdos
Lajos
Ált. Isk.
Éles Eszter,
Halász Veronika,
Nyári Zsófia
8.a 6. hely Vasánczki Gabriella
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2018.11.09. Bárdos
Lajos
Ált. Isk.
Butenkov Emma,
Kovács Kitti,
Rotyik Misell,
Takács Hanna
6.b 16. hely Szabó Mária
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2018.11.09. Bárdos
Lajos
Ált. Isk.
Dienes Panna,
Király Anna,
Schiszler Panna,
Simon Zsófia
6.c 20. hely R. Szőlősi Andrea
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2018.11.09. Bárdos
Lajos
Ált. Isk.
Flamich Dorka,
Sarkadi Borbála,
Vajta Attila,
Vörös Benedek
5.n 18. hely Lőrincz Mónika

 

Alsó tagozat:

Bolyai matematika megyei/körzeti írásbeli forduló 2018. október 24. Budapest Koncz Krisztián Bertalan
Pintér Botond
Burger Bernát
Baligács István 5.c 6 Bársony Anita
Verseny neve Időpont Helyszín Versenyző neve Évfolyam Eredmény Felkészítő tanár
Bolyai matematika megyei/körzeti írásbeli forduló 2018.10.24.  Budapest
Bajkó Márton
Feleki Benjámin
Istvánffy Ábel
Street Boldizsár
3.a 1.hely Hőlakiné Danka
Gabriella
Vers- és Prózamondó verseny iskolai forduló 1-2. évf.  2018.10.24.  Dunakeszi
Fazekas
Tilimon Lili 2.a 3.hely Bozsik Bea
Vers- és Prózamondó verseny iskolai forduló 1-2. évf.  2018.10.24.  Dunakeszi
Fazekas
Hetzman Regina 2.b 2.hely Németh Marika
Vers- és Prózamondó verseny iskolai forduló 1-2. évf.  2018.10.24.  Dunakeszi
Fazekas
Nágel Hanna 2.nb 1.hely Bónisné Pataki
Gabriella
Vers- és Prózamondó verseny iskolai forduló 1-2. évf.  2018.10.24. Dunakeszi
Fazekas
Németh Lilien 1.na 1.hely Cs. Kis Gabi
Vers- és Prózamondó verseny iskolai forduló 1-2. évf.  2018.10.24. Dunakeszi
Fazekas
Balla Barnabás 2.b Különdíj Németh Marika